KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385271
nr 1338 5271
Signerad Dencker, 1952, bokskog. Olja på duk, 66x96 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:59:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr