KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385271

nr 1338 5271

Signerad Dencker, 1952, bokskog. Olja på duk, 66x96 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:59:57